Blue Flower

To może być spotkanie, które wywróci Wasze myślenie i szafę do góry nogami!

Większość z nas intuicyjnie wyczuwa, w jakich kolorach jest nam do twarzy, ale jest to ciągłe eksperymentowanie i próbowanie. Analiza kolorystyczna to odnalezienie i określenie naturalnej tonacji cery, oczu, włosów, i dobranie barw, w których nasza uroda będzie wyglądała najpiękniej. Naturalna tonacja decyduje o tym, jakim jesteśmy typem kolorystycznym. Pomaga nam uświadomić sobie naszą kolorystyczną naturę.
Korzyści i cele analizy kolorystycznej to m.in. świadomość swoich kolorów, która zapewnia, łatwy dobór garderoby, unikanie błędnych zakupów i nietrafionych eksperymentów przy doborze koloru włosów, makijażu, biżuterii i dodatków.

Spotkanie poprowadzi:

Łukasz Sabat- stylista, personal shopper, ukończył Szkołę Wizażu i Stylizacji „Europejskie Centrum Kształcenia” w Gdańsku oraz posiada certyfikat Analityka Kolorysty zdobyty w firmie „Life and Style” licencjonowanego przez Karin Hunkel. , Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, fotografami, instytucajami.zajmuje się kolorystyką całościową, stylizacją, wizażem, tworzeniem wizerunków ludzkich. Założyciel Look Sabat Fashion https://www.facebook.com/LookSabatFashion

Zainteresowanych prosimy o kontakt:601 556 455

Spotkanie w Lesku, mamy 10 miejsc.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Termin do ustalenia.

Cena 70 zł.