Blue Flower

kobietalogo2011Nowiny i portal strefabiznesu.nowiny24.pl ogłaszają IV edycję plebiscytu na najbardziej przedsiębiorcze kobiety w roku 2011.

Wszystkie nominowane panie zostaną zaprezentowane na łamach gazety i spotkają się na wielkiej gali.

 

- To miłe, że ktoś zauważa naszą ciężką pracę. Odnosimy sukcesy w różnych dziedzinach, często traktując codzienne obowiązki z pasją. Myślę, że w dzisiejszych czasach, już się na świecie nie rozważa, kto jest lepszym szefem - kobieta czy mężczyzna, bo tu płeć nie ma znaczenia - mówiła w ubiegłym roku Marta Półtorak, prezes Marmy Polskie Folie, odbierając statuetkę Kobiety Przedsiębiorczej 2010 w kategorii działalność gospodarcza. W tym roku pani prezes zasiądzie wraz z Elżbietą Łukacijewską, Grażyną Szaramą i Anną Czenczek w kapitule tegorocznej, trzeciej edycji konkursu.

Od dziś można zgłaszać kandydatki do tytułu. Czekamy na panie z województwa podkarpackiego, które osiągają sukcesy, prowadząc działalność gospodarczą, udzielając się w organizacjach społecznych, politycznych oraz realizując się w różnych dziedzinach artystycznych.

Jak zgłosić kandydatkę na Kobietę Przedsiębiorczą 2011   Zgłoszenia można dokonać poprzez:

  • SMS – należy go wysłać na nr 71466 w treści wpisując zkobieta.imię i nazwisko kandydatki, instytucja, miejscowość, telefon kontaktowy do kandydatki oraz krótkie uzasadnienie (niekonieczne, w SMS-ie nie można przekroczyć 160 znaków). Koszt SMS-a 1,23 z VAT.
  • e-mail – należy go wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2011, a w treści maila: imię i nazwisko kandydatki, instytucja, miejscowość, telefon kontaktowy do kandydatki, krótkie uzasadnienie oraz dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 29 lutego 2012 r. Każdy czytelnik ma prawo zgłosić dowolną liczbę kandydatek do plebiscytu. Każde przesłane zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez Organizatora Plebiscytu.   Listę nominowanych kandydatek opublikujemy w GC Nowiny, każdą z pań zaprezentujemy również na łamach gazety i w portalu strefabiznesu.nowiny24.pl.

Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane przez Nowiny.

Kogo nagrodzimy

Tytuł KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZEJ 2011 kapituła plebiscytu przyzna w trzech kategoriach: działalność gospodarcza, społeczno-polityczna oraz artystyczna. Dodatkowo swoją faworytkę wybiorą Czytelnicy poprzez głosowanie SMS-owe. Otrzyma ona tytuł KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZEJ 2011 CZYTELNIKÓW NOWIN.

Zdobywczynie tytułu otrzymają srebrne statuetki i przypinki. Panie, które zdobędą II i III miejsce w głosowaniu Czytelników, otrzymają pamiątkowe przypinki. Kobieta Przedsiębiorcza Czytelników oprócz statuetki i przypinki otrzyma bon na suknię wieczorową wartość 1450 zł.

Wszystkie uczestniczki plebiscytu będą miały okazję spotkać się na wielkiej gali, która odbędzie się 20 marca w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. W programie spektakl i poczęstunek.

Szczegóły tutaj