Blue Flower

O projekcie

Cykl spotkań od stycznia do maja. Warsztaty interpersonalne, warsztaty artystyczne (bibułkarstwo), Wen do – Droga Kobiet, warsztaty zdrowotne „bądź dobra dla swojego kręgosłupa!", Warsztat wiosenny – "ABC komputera".

Na zakończenie – wycieczka na trasie „Zielonego roweru" – zakończenie w pracowni garncarskiej w Jankowcach (maj). Dyżury wolontariuszek w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Lesku.

Cel projektu

Kobiety będą miały się gdzie spotkać i z kim - stworzy się grupa wsparcia. Wzmocniona specjalistami z zewnątrz. Pozyskane zostaną nowe osoby, które zaangażują się w pracę w organizacjach pozarządowych., które będą działały w stowarzyszeniach.

Mamy nadzieję. że zintegruje się środowisko kobiece w małych miasteczkach i wsiach z terenu powiatu leskiego. Integracja ma doprowadzić o uzyskiwania wiary we własne możliwości, umiejętności i sposobu poszukiwania pomysłów na miejsce kobiet w społeczności lokalnej Bieszczadów.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Zadzwoń: 013 469 69 99 (pn.-pt. od 10.00-13.00)
+48 0 665 813 014
lub napisz do nas mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo PAFW

Pierwsze spotkanie 21 stycznia
Bibułkowy świat Bazyla

Drugie spotkanie 25 lutego
Dobra dla kręgosłupa!

(szczegóły na plakatach)

Trzecie spotkanie 11 - 12 marca
Wen Do - Droga Kobiet

Czwarte spotkanie 19 i 22 kwietnia
ABC komputera

Piąte spotkanie 27 maja (sobota)
Wyprawa rowerowa - Zielony Rower

oraz uroczyste zakończenie projektu w pracowni ceramicznej w Jankowcach

Jesteśmy w książce O IV EDYCJI DZIAŁAJ LOKALNIE

Zapraszamy do lektury na str. 46 - 49 "Na szpilkach"